pg00738
Procter & Gamble Türkiye
Anasayfa pg00739 pg00740 Site Haritası pg00741 pg00742 P&G Global P&G GLOBAL
pg00743
pg00744
pg00745
P&G

© 2016 Procter & Gamble

Bize Ulaşın   Tüketici İlişkileri   Hukuki Şartlar   Gizlilik İlkeleri    AdChoices

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

pg00746
2011
pg00747
2010
pg00748
2009
pg00749
2008
pg00750
2007
pg00751
2006
pg00752
Arşiv

 

 

  << Geri

Röflenizi evde yapın!

Koleston’un özel seti ile saçlar ışıl ışıl parlayan gölgelerle daha da çekici

Kış aylarının kasvetli havası içinizi mi karartıyor? Kalın bulutların ardına gizlenen güneşin sıcaklığından mahrum kalmak moralinizi mi bozuyor? Mevsimi değiştiremeyeceğinize göre, kendinizi değiştirip moral kazanmaya, yeni görünümüzle göz kamaştırmaya ne dersiniz? Hadi öyleyse, sıvayın kolları ve Koleston’un röfle seti sayesinde, ışıl ışıl parlayan gölgelerle daha da çekici saçlara kavuşun!

Yenilikçi ve trend yaratan kimliği ile Koleston, başka hiçbir markada bulunmayan “Highlights Röfle Seti” ile hızlı ve pratik değişimde tek seçenek olarak öne çıkıyor… P&G Beauty*’nin dünyaca ünlü markalarından Wella’nın benzersiz saç boyama ürünü Koleston, mükemmel dengeli Röfle & Bakım Sistemi sayesinde uzun süre kalıcı ve parlak röflelere, daha yumuşak ve sağlıklı görünen saçlara kavuşturuyor.

Koleston Highlights Röfle Seti’nin içinde röfle bonesi, özel uygulama fırçası, karıştırma kasesi, eldivenler, röfle pudrası, oksidasyon kremi, bakım kremi ve uzman tavsiyeleri, yani “röfle yaptırmak için gerekli olan herşey”, bulunuyor. Röfle seti’nin içindeki özel bone sayesinde ince ve doğal gölgeler elde edilebileceği gibi çene hizasından daha uzun saçlara sahip kadınlar için önerilen “folyo yöntemi” ile daha belirgin gölgelere kavuşulabilir… Bekleme süresi ise hangi açıklıkta gölge istenirse, buna bağlı olarak belirleniyor. Böylece evde güvenle ve kolaylıkla arzu edilen sonuca ulaşılıyor!

BONE TEKNİĞİ

Koleston Highlights Röfle Seti’nde “bone tekniği” uygulanırken önce saçlar çıkış yönüne göre taranıyor. Sonra kutu içindeki bone başa sıkıca geçiriliyor ve saç tutamları bonede bulunan deliklerden fırçanın ucundaki kanca yardımıyla eşit aralıklarla çıkartılıyor. Ardından pudra ve oksidasyon kremi kasede karıştırılıyor ve hazırlanan karışım fırçayla saçlara sürülüyor. İstenilen rengin elde edilmesi için 20 ila 50 dakika bekleniyor. Bekleme süresi boyunca saç rengi koyu kahveden turuncuya, turuncudan sarıya doğru giderek açılıyor. Arzulanan tona ulaşıldığında, bone baştayken saç durulanıyor ve sonrasında bone çıkarılıyor. Durulama işlemi bittiğinde, saçları yumuşatan ve kolay taranmasını sağlayan bakım kremi saça sürülerek 2-3 dakika bekleniyor. Ve saçlar kurutulduğunda, ışık saçan gölgelere kavuşulmuş oluyor…

FOLYO TEKNİĞİ

“Folyo tekniği” uygulanırken ise öncesinde saçın boyuna ve hacmine uygun alüminyum folyolar hazırlanıyor. Ardından saçlar istenilen kalınlıkta tutamlara ayrılarak folyonun üzerine yayılıyor. Sonrasında kasede pudra ve oksidasyon kremi karıştırılarak fırça ile tutamlara sürülüyor ve alüminyum folyo köklere doğru katlanarak paketleniyor. 20 ila 50 dakika arasındaki bekleme süresinde, istenilen tona ulaşıp ulaşmadığı, paketlenen tutamlardan biri açılarak kontrol edilebiliyor. Ve bu gerçekleştiğinde, alüminyum folyoların çıkarılıp saçların durulanmasının ardından, bakım kremi saçlara sürülerek 2-3 dakika bekleniyor. Sonrasında tekrar durulanıp kurutulduğunda, pırıl pırıl gölgelerle bezeli, göz
kamaştıran saçlara kolayca sahip olunuyor!

* P&G Beauty’nin felsefesi, dünya kadınlarının güzellik arzularını anlayıp, bu konudaki ihtiyaçlarını karşılama amacına odaklıdır. P&G Beauty 130’un üzerindeki markası ile 180’den fazla ülkede her gün kadınlarla buluşmakta ve ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş ürünleri ile yaşam standartlarını yükseltmektedir. 2004/2005 yılları arasında dünyadaki satışları 19 milyar Amerikan Doları’nı geçen P&G Beauty dünyanın önde gelen güzellik markalarını kapsar: Blendax®, Clairol®, CoverGirl®, Gucci®, Head and Shoulders®, Herbal Essances®, Hugo Boss®, Ipana®, Jean Patou®, Lacoste®, Max Factor®, Mont Blanc®, Nice’n Easy®, Olay®, Old Spice®, Pantene®, Rejoice®, Valentino®, Vidal Sassoon®, Wella®.

Daha fazla bilgi için:
Füsun DOKUR / Reform Danışmanlık A.Ş. - (216) 411 60 91 - 3 hat.
Didem KAYADELEN / Procter & Gamble - (216) 463 82 36.