SEVGİ HER KAPIYI AÇAR

Lead with Love
Lead with Love Icon

P&G olarak iyilik yapmak, 180 yılı aşkın bir süredir, yani kurulduğumuzdan bu yana DNA’mızda var. Nesillerdir, tüketicilerimizi ve topluluklarımızı beklenmedik zorluklar karşısında destekledik. Tıpkı günümüzde de olduğu gibi... Sevgiyle Liderlik Et taahhüdümüz kapsamında, insanlar, topluluklar ve gezegenimiz için pozitif değişiklik yaratmak üzere harekete geçiyoruz. 2021 yılında, markalarımız ve değerli ortaklarımız ile çalışarak, 2021’den fazla “İyilik Hareketi” gerçekleştirdik ve dünya genelinde daha da fazlasını gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

P&G İyilik Hareketlerine Devam Ediyor

Lead with Love logo

Karşılaştığımız zorlukları unutmadığımız gibi, birbirimizi desteklemek üzere bir araya geldiğimizde şahit olduğumuz insani nezaketin bizi duygulandırdığı anları da hiç unutmayacağız. İşte bu yüzden taahhüdümüzü devam ettiriyoruz. Yeni yılda da kaynaklarımızı, erişimimizi ve global sesimizi insanları harekete geçirmek ve pozitif değişikliği teşvik etmek için kullanmayı sürdüreceğiz. Eşitlik ve kapsayıcılık için çaba göstermekten, doğamızın değerli kaynaklarını korumaya ve afetlerin ve acil durumların etkilediği insanlara yardım sağlamaya kadar, P&G ve markalarımız daha fazla iyilik hareketiyle anlamlı ve kalıcı etki yaratmaya devam edecek.

P&G olarak en küçük eylemlerin bile dünyayı daha iyi bir yer yapabileceğine inanıyoruz ama bunu tek başımıza yapamayız. Bu yüzden, birbirimiz ve gezegenimiz için daha fazlasını yapmak üzere birlikte çalışmaya devam edelim.

Bize katılın ve birlikte daha fazla iyilik hareketi yapalım.

STEM Scholarships infographic

STEM (Fen, teknoloji, mühendislik ve matematik) kariyerleri hedefleyen siyahi öğrencileri destekliyoruz. Pantene ve Olay ile marka ortaklıkları yoluyla ve Birleşik Siyahi Üniversite Fonu (UNCF) ile iş birliği içinde, Tarihsel Olarak Siyahi Üniversiteler (HBCU’lar) ve UNCF üyesi okullarda STEM alanlarında eğitim alan siyahi kadınlar için ikinci yıllık bilim bursumuzu (Rooted in Science Scholarship) dağıtacağız.

P&G’nin ve markalarımızın eşitliği ve kapsayıcılığı ilerletmek ve çevreyi korumak için topluluklarımızda yaptıkları İyilik Hareketleriyle nasıl sevgiyle liderlik ettiğini öğrenmek için sayfayı kaydırın. P&G’nin Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini desteklemek üzere neler yaptığını görmek için buraya tıklayın.

2021 VATANDAŞLIK RAPORLARI

Dünya genelinde yaptığımız iyi şeyler hakkında daha fazla bilgi edinmek için 2021 Vatandaşlık Raporumuzu inceleyin.