Güven ve saygıyı korumak

Güven, kurum misyonumuzun temel taşıdır ve şirketimizin başarısının buna bağlı olduğuna inanırız. P&G olarak derlediğimiz ve/veya kullandığımız kişisel bilgilerinizi koruyarak güveninizi sürdürmeye kararlıyız.

Bu sayfada yer alan politikalar P&G'nin ve bağlı şirketlerinin derlemiş olduğu kişisel bilgileri nasıl kullandığını ve koruduğunu açıklamaktadır. P&G sizlerden, örneğin şirketimize iş başvurusunda bulunduğunuzda ya da tüketicilere yönelik internet sayfalarımızdaki e-posta listelerine kayıt olduğunuzda doğrudan doğruya bilgi isteyebilir; internet sayfalarımızı, mobil uygulamalarımızı kullanırken ya da çevrimiçi içeriği görüntülerken bilgi derleyebilir; ticari mecralardan veya farklı kaynaklardan bilgi edinebilir. 
Kişisel bilgilerin derlenmesi ve kullanılmasına ilişkin P&G politikaları ve uygulamaları yürürlükteki gizlilik esasları, veri koruma yasaları ve uluslararası gizlilik ilkeleri ile uyumludur.

Gizliliğinize saygı duyuyoruz. P&G gizlilik uygulamalarına dair sorularınız varsa, P&G iletişim listelerinden çıkmak istiyorsanız ya da P&G'ye vermiş olduğunuz bilgilere ulaşmak veya güncellemek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.