Kurumsal Yapımız

Şirketimiz, yapımız ve çalışanlarımız; her gün tüketiciler için değer yaratan, dünyanın her yerinde hayata dokunan ve günlük hayatı iyileştiren marka ve ürünlerle kazanmaya odaklıdır.

Bebek Bakım, Güzellik, Saç ve Kişisel Bakım, Ev ve Kumaş Temizlik ve Bakım kategorilerinde ürün üretimi ve dağıtımı yapıyoruz.

Her kategori içerisinde yer alan Araştırma ve Geliştirme, Ürün Tedarik ve Marka Organizasyonu departmanlarımız, tüketicilere sunduğumuz marka ve ürünleri geliştirir, üretir ve pazarlar.

Bu markaları perakende satıcılarına ulaştırmak için, Satış ve Pazar Operasyonlarımız (SMO) satış ve dağıtıma odaklanmaktadır. Bu SMO’lar Asya Pasifik, Avrupa, Büyük Çin, IMEA, Latin Amerika ve Kuzey Amerika olmak üzere altı bölgede 180'den fazla ülkede tüketicilerimize ulaşır. Tüketicilerin alışveriş yaptığı yerlere, zamana ve alışveriş yapma şekillerine göre hizmet verecek yerel planlar hazırlamak ve uygulamaktan sorumludur.

Fonksiyonlarımızda, Finans, İnsan Kaynakları, Satış, İletişim, Hukuk ve IT alanlarında uzmanlıklar yer almaktadır. Global İş Servisleri (GBS) ise bordro, satın alma, gerçek zamanlı veri analizi, sosyal yardım ve tesis yönetimi gibi ortak hizmetler sunar.

kurumsal yonetimimiz