Gillette, erkek için en iyisi!

King C. Gillette’in vizyonu, size dünyadaki en iyi tıraş deneyimini sunabilmemiz için 100 yıldan fazla süredir yenilikçiliğiyle bize ilham veriyor.

1900 – King C. Gillette, devrim niteliğinde bir fikir buldu. Ancak çok ince ve çok güçlü kullan – at bıçaklar yapma fikri MIT’de eğitim almış bilim adamları tarafından imkansız görüldü.

1971 – İlk çift bıçaklı tıraş sistemi olan Trac II üretildi.

1977 – Yüz hatlarını takip ederek daha yakın bir tıraş sağlayan ilk çift bıçaklı oynar başlığa sahip Atra / Contour sistemi piyasaya sunuldu.

1985 – Gillette Atra Plus / Contour Plus – kayganlaştırıcı bantlı ilk tıraş makinesi piyasaya sürüldü.

1990 – Kendini otomatik olarak her yüz hattına göre ayarlayan, yüksek duyarlılığa sahip yaylar üzerine özel olarak monte edilmiş ilk çift bıçaklı tıraş makinesi Sensor piyasaya sürüldü.

1998 – Daha pürüzsüz ve daha yakın bir tıraş için ilk üç bıçaklı teknolojimiz MACH3 ile performans engeli aşıldı.

gillette flexball

2004 – Dünyanın ilk pilli ıslak tıraş sistemi olan ve mikro titreşimler göndererek daha konforlu bir tıraş için tıraş makinesinin kayışını kolaylaştıran Mach3 Power piyasaya sürüldü.

2006 – Gillette Fusion tıraş makineleri Manual ve Power versiyonlarıyla ilk defa piyasaya sunuldu. Şimdiye kadarki en yakın ve en konforlu tıraş deneyimini sunan bu sistemimiz, beş bıçaktan oluşuyor.

2014 – Erkek vücuduna özel olarak üretilmiş ilk tıraş bıçağımız Gillette Body piyasaya sürüldü.
2014 – Yüz hatlarına maksimum teması sağlamak için eklenen oynar başlıklı tıraş makinesi ile Gillette FlexBall, tıraş devrimimizin en yeni ürünü


gillette kopuk