Koruyoruz, Ortaklıklar Kuruyoruz, Öncülük Ediyoruz

Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde şirket amacımız doğrultusunda ortak değer yarattığımız konular Sürdürülebilirlik, İnovasyon ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk. Bu üç alanda etkili sonuçlara ulaşmak için üç kademeli bir sürdürülebilirlik yaklaşımı benimsiyoruz: Koruyoruz, Ortaklıklar Kuruyoruz ve Öncülük Ediyoruz.

Koruyoruz

Çevre ayak izimizi küçültürken sosyal ayak izimizi büyütüyoruz. Çevreye zarar vermeyen ürünler üretmek, kaynak tüketimini en aza indirmek ve nihai ürün nakliyatı sırasında sera gazı salımını en aza düşürmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ortaklıklar Kuruyoruz

Bizim gibi düşünen iş ortaklarımızla,kendi başımıza yapabileceğimizdendaha fazlasını başarıyoruz. Bizler bugün ve gelecekte daha fazla tüketicinin hayatına dokunmak ve onların hayatlarını iyileştirmek için çalışıyoruz. Eğitim, sağlık ve spor gibi alanlarda gençlerin özgüvenlerinde gelişime katkıda bulunmak ve dünyayı daha yaşanabilir bir hale getirmek için ortaklıklar kuruyor, önemli programları hayata geçiriyoruz.

Öncülük Ediyoruz

Geleceği iyileştirmek için oyunun kurallarını bugünden değiştiriyoruz. Tüketicilerimizin hayatlarını iyileştirecek yüksek kalite ve değerde markalı ürünler sunmak ve hayatlarında küçük ama anlamlı farklar yaratmak için çalışıyor, inovasyon ve sürdürülebilirliği her zaman iş süreçlerimizin merkezine yerleştiriyoruz.