""

Biz kimiz?

Her günü sıradan bir günün ötesine taşımak

Milyonlarca oturma odasında, mutfakta, çamaşırhanede ve banyoda markalarımıza güveniliyor ve ürünlerimiz nesillerce kullanılıyor. Güvendiğiniz markaların ardındaki kişiler olarak her gün insanların yaşamlarını küçük ama anlamlı şekilde iyileştirmeye kararlıyız.

P&G büyürken amacımızdan, değerlerimizden ve ilkelerimizden sapmadığımız gibi ürünlerimizi satın alan insanlar, birbirimiz ve dünyamız için elimizden gelenin en iyisini yapmanın karşılıklı başarıyı getireceğine dair bireysel ve kurumsal köklü yaklaşımımızdan da sapmıyoruz.

Bugün ve gelecek nesiller boyunca yaşamları daha iyi hale getirmek için küçük ama anlamlı yollar bulmaya inanıyoruz.

""

Üstün kaliteli ürünler üretiyoruz

Markalarımıza bakın
""

Fark yaratmak için gücümüzün her damlasını kullanıyoruz

Etkimiz
P&G + ben = ORTAK BAŞARI

P&G'de başarı için tek bir denklem yoktur, çünkü hiçbir P&G çalışanı veya kariyeri birbirinin aynısı değildir. Üstün bir tüketici deneyimi sunmak için çaba gösterirken çalışanlarımıza üstün bir değer eşitliği yaratmaya da çalışıyoruz.

Her çalışanın benzersiz yolculuğunu destekliyoruz; çünkü sadakat ve başarının, insanların fark yaratmak için ilhamla çalıştıkları, eşit fırsatlara sahip oldukları ve çeşitli yollarla büyümeye devam edebilecekleri, bir etki yaratmaktan gurur duydukları ve ekiplerinin ve şirketimizin başarısına yaptıkları katkılardan dolayı kendilerine değer verildiğini ve ödüllendirildiklerini bildikleri zaman oluştuğunu biliyoruz.

Refahlarını desteklediğimizde çalışanlarımızın Şirketin başarısına katkıda bulunma ve kişisel hedeflerini gerçekleştirme konusunda daha güçlü olacaklarına inanıyoruz. Bu sebeple P&G Toplam Ödül paketi finansal, ruhsal, fiziksel ve iş-yaşam refahından oluşan dört anahtar refah alanını desteklemeye odaklanıyor.

Neden P&G'de çalıştıklarına dair vizyonlarını paylaşan birkaç çalışanı dinleyin.

Duyduklarınız hoşunuza gitti mi?

Değerlerimizi paylaşıyorsanız P&G ekibine katılmalısınız. Her zaman ileriye odaklanan kişiler arıyoruz.

Kariyer
1880s Bartlett Store

Miras

Raflara koyduğumuz ürünlerden ekibimize dahil ettiğimiz kişilere kadar, 180 yılı aşkın bir süredir normlara meydan okuduk ve geleceğe ilham verdik.

Daha fazla bilgi edinin
Jon Moeller

Liderlik

Liderlik yaklaşımımız tamamen P&G'ye özeldir. Her işletme ve bölgede, her seviyede liderler yetiştirmek ve büyüme için net ve titiz bir rota belirledik. Bunun sonucu olarak, çeşitliliğe sahip liderlik ekibimiz tüketicilerin yaşamlarını bugün ve gelecekte iyileştirmek için geniş bir bilgi, deneyim ve uzmanlık yelpazesiyle geleceğimizi şekillendiriyor.

Daha fazla bilgi