Bize Ulaşın

Markalar ve Ürünler

Siteyi ziyaret et

Ortak ve Tedarikçi İlişkilerimiz

P&G, mevcut ve muhtemel tedarikçiler için çeşitli bilgilere kolay erişim sağlayan bir Tedarikçi Portalı Web sitesi sunmaktadır.

Medya

En son yeniliklerimizle alakalı olarak Şirket temsilcilerimizden birine ulaşmak isteyen bir gazeteciyseniz, lütfen iletişim bilgilerinizi ve en geç iletişime geçme tarihini bize e-posta ile iletin.

İnovasyon İş Ortaklarıyla Bağlantı Kurma ve Gelişim

P&G sürekli olarak, dünyadaki tüketicilerin hayatlarını iyileştirebilecek bir sonraki yenilikçi ürün, ambalaj, teknoloji, süreç ve ticari bağlantı arayışı içerisindedir.

Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar

Hibe başvurusu veya çevrimiçi süreçle ilgili soruların cevaplarını öğrenmek için lütfen Hibe Başvuru Kılavuzumuza bakın.

P&G Professional

P&G Professional, yiyecek servisi, konaklama, bina hizmetleri, sağlık hizmetleri, ofisler, perakende ve daha fazlası gibi sektörlerde Procter & Gamble'ın, evinden uzakta olan müşterilere hizmet veren bir bölümüdür. Bir işletmenin temizlik düzeyinin, güçlü bir ilk izlenim oluşturduğunu biliyoruz. İşletmenizin büyümesine yardımcı olmak için işletmenizin müşterilerinin, çalışanlarının ve misafirlerinin olumlu ve kalıcı bir izlenim edinmesine yardımcı olmak için devamlı gayret gösteriyoruz. P&G Professional'da her deneyim önemlidir.

Daha fazla bilgi

Tüketici Danışma Hattımızı Arayın

0850.220.0911

Hafta İçi 09:00-17:00

Dünya Çapındaki Ofislerimiz

Turkey

Nidakule Kuzey Sit. C Kapısı
Barbaros Mah. Begonya Sok. No:3E
34746 Ataşehir/İstanbul