BLOG

GDC
P&G TÜRKİYE’NİN GELİŞTİRME MERKEZİ’NDEN ÇIKAN ÇALIŞMA ULUSLARARASI AKADEMİK LİTERATÜRE GİRDİ

P&G’nin kumaş bebek, ev ve kadın sağlığı ürünlerinin üretildiği Gebze Geliştirme Merkezi, Bahçeşehir Üniversitesi ile ortak geliştirdiği ‘Bebek Bezi Üretim Hatlarında Veri Analitiği’ proje çalışmasını bilimsel makale olarak yayınladı.

Gillette
Gillette ve Milliyet öğrencilere desteğini sürdürüyor

Bu yıl 66.sı gerçekleşen Türkiye’nin en prestijli spor ödülü Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri, 4 Kasım Çarşamba günü Volkswagen Arena’da gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

Pantene
‘UZUN VE GÜÇLÜ BİR HAYAT’ DESTEĞİ

P&G markası Pantene, Pi Kadın Kanserleri Derneği ile yeni bir projeye başlıyor!

H&S Ahbap Visual
Head&Shoulders, Ahbap Derneği İşbirliğiyle Kuaför ve Berberlere Destek Oluyor

Dünyanın 1 numaralı şampuanı* Head&Shoulders, Covid-19 ile mücadele döneminde toplumun yanında olmak için başlattığı #HepSeninle kampanyası kapsamında uzun süre boyunca kapalı olan kuaför ve berberlere işe dönüş sürecinde destek oluyor.

Head&Shoulders Kizilay Yardim
Head&Shoulders’dan “Hep Seninle” Kampanyası Kapsamında Bağış Desteği!

Head&Shoulders #HepSeninle kampanyası kapsamında karantina yurtlarına, ihtiyaç sahiplerine, kuaför ve berberlere toplam 1.3 milyon TL değerinde ürün ve maddi bağış yapıyor.

P&G logo
Orkid'den geleceğin voleybolcularına destek

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın sponsoru Orkid, ay-yıldızlı ekipte forma giyen her voleybolcu adına 5 okula voleybol destek paketi sunacak.

P&G logo
P&G, National Geographic ve Global Citizen’dan dünya sorunlarıyla ilgili dikkat çekici bir belgesel serisi

6 bölümlük belgesel serisi Activate: The Global Citizen Movement için National Geographic ve Global Citizen ile önemli bir işbirliği gerçekleştirdi.

P&G logo
P&G Future Female Leaders Programı 4. Yılında Devam Ediyor

P&G, satış departmanının “Geleceğin P&G’li Kadın Liderleri” programıyla üniversite öğrencilerini iş hayatına hazırlamayı sürdürüyor.

Blog - CES 2020
Teknoloji fuarına kişisel bakım ve temizlik devi damgası

Dünyanın en büyük temizlik ve kişisel bakım ürünleri şirketlerinden Ariel, Fairy, Prima, Pantene gibi markaların üreticisi P&G, tüketicilerin günlük bakım ve temizlik rutinlerini yeniden şekillendirecek teknolojik ürünlerini Tüketici Elektroniği Fuarı