İnovasyon

""

P&G’de inovasyon en iyi yaptığımız şey. Sorunlara çözüm bulmayı seviyoruz. Bir start-up’ın cesareti ve küresel bir şirketin kaynaklarıyla her zaman şirketimizi yeniden şekillendirmenin yaratıcı yollarını arıyoruz. Yenilik yaparken insanlardan, ihtiyaçlarından, değerlerinden, arzularından ve tutkularından ilham alıyoruz.

İnovasyon tarzımız

Küresel bir şirkete, bir start-up’ın ruhunu aşılarsanız ne olur? Şirketi her açıdan yeniden şekillendirmenin yollarını bulabileceğiniz bir dünyanın kapıları açılır.

Araştırma ve Geliştirme

Araştırma ve Geliştirme

Alanının en iyisi uzmanlardan oluşan farklı bilgi merkezleri, mevcut ve gelecekteki müşteri ihtiyaçlarına göre yeni teknolojiler ve gelişmiş yetenekleri ortaya çıkarır. Ardından ortaya çıkan yeni fikirler, çok disiplinli uzmanlar tarafından dönüştürülür, insanlığa dair bilişsel bilim ve antropolojiye dayalı gerçeklerle doğrulanır. Sonunda bu fikirler statükoyu yapıcı şekilde değiştirmek için bilim insanlarımız, tasarımcılarımız ve mühendislerimiz tarafından kullanılır.

P&G ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

Yıllar Boyu İnovasyonlar

William Procter ve James Gamble’ın fotoğrafı

1837

P&G’nin kurucuları William Procter ve James Gamble

P&G’nin Geçmişi Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Yaptığımız her şeyin merkezinde insan var

Tüketicilerimizin bugün ve gelecekte karşı karşıya kaldığı günlük sorunlara çözüm bulmak için sürekli çalışıyoruz. Çalışmalarımız, üstün ürünler üretmek üzere tüketicilerimize dair derin anlayışımızı onların günlük hayatını etkileyen en gelişmiş bilim ve teknolojiyle birleştirerek başlıyor. Bu şekilde, herkes için değer yaratıyoruz.

Victor Aguilar
P&G Araştırma, Geliştirme ve İnovasyon Başkanı