30.04.2020

Head&Shoulders’dan “Hep Seninle” Kampanyası Kapsamında Bağış Desteği!

Dünyanın 1 numaralı şampuanı* Head&Shoulders, Covid-19 ile mücadele ettiğimiz bu günlerde, toplumun yanında olmak için başlattığı #HepSeninle kampanyası ile, evde kalmaya destek veren sosyal medya aktivasyonları gerçekleştirmeye başlamıştı. Head&Shoulders bu kez de #HepSeninle kampanyası kapsamında canla başla çalışan sağlık çalışanlarının ve yurtdışından gelen vatandaşlarımızın kaldığı karantina yurtlarına, ihtiyaç sahiplerine, kuaför ve berberlere toplam 1.3 milyon TL değerinde ürün ve maddi bağış yapıyor.

Head&Shoulders Kizilay Yardim

Her zaman özgüveni arttırmaya, kafayı ve bedeni ferah tutmaya yönelik projeler üreterek topluma fayda sağlayan Head&Shoulders, Covid-19 salgını mücadelesine destek vermek için geçtiğimiz Mart ayında #HepSeninle kampanyasını başlatmıştı. Bu kampanyanın ilk adımı olarak toplumun moral ve motivasyonunu yüksek tutmak için @headandshoulderstr Instagram hesabında canlı yayın etkinliklerine devam eden Head&Shoulders, toplam 1.3 milyon TL değerinde ürün ve maddi bağış ile topluma desteğini sürdürüyor.

‘Açılsa da aramızdaki mesafeler, tekrar gelecek omuz omuza vereceğimiz günler. Özgüvenle biraraya geleceğimiz günler gelinceye dek Head&Shoulders #HepSeninle’ mottosuyla yola çıkan Head&Shoulders, yurtdışından gelen vatandaşlarımızın ve sağlık çalışanlarının kaldığı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’ne bağlı 19 ildeki 28 karantina yurdunda, 12 bin kişinin saç bakım ihtiyaçlarını üstlenerek destek sağlıyor. #HepSeninle kampanyası kapsamında yurtlara bağışlanan şampuan ürünleri Türk Kızılayı aracılığı ile vatandaşlarımıza ulaştırılıyor.

Şimdiye kadar Adana, Adıyaman, Bartın, Eskişehir, Giresun, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, Kastamonu, Kırıkkale, Kırklareli, Kütahya, Manisa, Niğde, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Yalova illerinde yer alan karantina yurtlarına gönderilen şampuanlar, ihtiyaç kapsamında açılacak olan tüm yurtlara ulaştırılmaya devam edecek. Karantina yurtlarının yanı sıra yaklaşık 1 aydır kapalı olan, süreçten etkilenen ihtiyaç sahibi kuaför ve berberlere ürün ile birlikte maddi bağış da gerçekleştirecek. Ek olarak ihtiyaç sahibi ailelere de ürün bağışı yapacak. P&G markalarından Head&Shoulders, bağış ve destekleriyle tüm Türkiye’ye Covid-19 mücadelesinde ‘Hep Seninle” mesajı verecek.